online

02.03.2023 10:02   Влада

332

В Одеській області військові допомагають посадовцям ОТГ навести лад в обліку військовозобов’язаних

У с. Визирка методичну допомогу надав співробітник Одеського РТЦК та СП

1 березня начальник відділення обліку мобілізаційної роботи Одеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки військових підполковник Олександр Номазов в приміщенні Визирського сільського будинку культури розповів про організації ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів згідно постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 р. №1487 та здійснення заходів із бронювання військовозобов’язаних  працівників.

На семінарі його слухали не лише посадовці Визирської громади, а й представники підприємств, установ та організацій, які функціонують на території цієї ОТГ.


Варто зазначити, що Визирський сільський голова Валерій Стоілакі взяв участь  в обласній селекторній нараді, яку проводив начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Тут також мовилося про виконання завдань щодо якісного проведення мобілізації на території Одеської області, про роботу центрів надання адміністративних послуг щодо прийому заяв для вступу громадян до бригад «Гвардія Наступу» та формування батальйонів в місцях дислокації підрозділів.

Керівник обласної військової адміністрації  поставив задачу посилити в області захист об‘єктів критичної інфраструктури регіону в умовах війни, говорили про справи в енергозабезпеченні, райони звітували про виконання програми уряду для населення щодо обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи.

Вам може бути цікавим:

На Одещині добровольці записуються до Гвардії наступу у центрах адмінпослуг

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення