online

17.03.2023 08:36   Життя громад

196

В Одеській області визначили переможців молодіжних проєктів

У селищі Доброслав визначили переможців молодіжних проєктів

Про це 16 березня повідомила Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.

Зазначається, що після річної перерви у Доброславі на ярмарку молодіжних проєктів "Небайдужі" назвали кращі роботи.


«Шістнадцять молодіжних команд-учасниць презентували суворому і вимогливому журі та спонсорам свої ідеї та переконували у спроможності і бажанні їх реалізувати. Незважаючи на хвилювання, всі спікери блискуче впоралися з завданням - переконати і суддів, і меценатів у необхідності і важливості презентованих проєктів та отримати фінансову підтримку», - розповіла керівник громади.

З усіх представлених робіт за рішенням журі три номінації отримали особливі відзнаки.

В громаді будуть реалізовуватися такі напрацювання молоді:

"Під стріхою» - створення українського етно-хабу від Кремидівської школи, у номінації "Найкращий спікер";

"Ретро-дворик "Прованс" від Центру культури, мистецтв і розвитку творчих здібностей, у номінації "Найоригінальніша презентація";

"Світ на полотні" – це проведення пленеру як відправної точки створення картинної галереї в Доброславі від художньої студії "Крила", у номінації "Найцікавіша ідея".

«Постійно інформуватиму громадськість про те, як працюють команди над втіленням своїх проєктів, як взаємодіють з меценатами та залучають до роботи волонтерів. Розповідатиму про кожну команду і про кожного благодійника. Ну а в жовтні вже традиційно ми покажемо результати робіт молоді», - доповнила розповідь Л. Прокопечко.

Варто зазначити, що казкову атмосферу в  селищі Доброслав перед війною високо оцінив шейх з ОАЕ Ахмед Салем Саід Мохаммед Аль Судаіні

Довідка

 До складу цієї громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення