online

25.02.2024 09:42   Освіта

807

В Одеській області завершилися обласні етапи шкільних олімпіад

Роботи учнів Одещини на обласній олімпіаді з трудового навчання

24 лютого відбулися заключні олімпіади з трудового навчання, правознавства, румунської, польської і болгарської мов

В Одеській області завершилися шкільні олімпіади обласного рівня. Про це в соцмережі повідомив директор департаменту освіти облдержадміністрації Олександр Лончак.

«Нинішня зима була досить плідною для нашої талановитої та обдарованої молоді. Дякуючи незламним Збройним силам України, конкурси та олімпіади в області проходили в очному форматі (за винятком двох теоретичних турів). Заключними стали олімпіади з румунської, польської та болгарської мов і літератур, правознавства і практичний тур з трудового навчання. Юних правників було 54, юних філологів -25, а завдання практичного туру виконували 40 незламних школярів. До речі, найважливішим, як на мене, є саме практичний тур, адже тут кожен мав змогу реалізувати свої вміння, здібності, проявити талант, продемонструвати креатив та фантазію. Всі роботи передамо захисникам України за призначенням (на фото).


Добре попрацювали протягом всіх обласних змагань розумників і розумниць працівники Академії неперервної освіти, оргкомітет, вчителі, фахове журі, які попри вихідні дні приділяли увагу та час талановитій учнівській молоді Одещини. Вони виконали натхненно свою роботу. Дякую школярам, які знайшли в собі сили в цей нелегкий час долучитися до олімпіадних змагань, не побоялися зустрітися з викликами, впевнено крокували до мети, навіть після гучних ночей ворожих атак. Заклади загальної середньої, вищої, приватної освіти Одеси створили належні, безпечні умови для проведення учнівських змагань.

Переможцям обласних етапів, які представлятиме нашу область вже цієї весни на всеукраїнських етапах учнівських олімпіадах та мовознавчих конкурсів бажаю успіхів та звершень! Ми у вас віримо! Разом до Перемоги!», - мовиться у дописі О. Лончака.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:   

Провідна громада Одещини нагородила обдарованих школярів у номінаціях освіта, культура і спорт

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення