online

18.03.2023 20:06   Влада

164

В Японії говорили про будівництво в Одесі сміттєпереробного заводу

Мер Одеси в Японії

В Японії говорили про будівництво в Одесі сміттєпереробного заводу

Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов, який в рамках робочої поїздки до Японії зустрівся Президентом технологічної компанії «JFE Engineering Corporation» паном Хаджіме Ошіта.

«Обговорили питання будівництва в Одесі сміттєпереробного заводу, системи паркування автотранспорту та інші перспективні напрямки співпраці в рамках нещодавно укладеного Меморандуму про взаєморозуміння щодо технічного співробітництва між Одесою та Йокогамою», - зазначив мер Одеси.


Також одеська делегація відвідала низку інфраструктурних об’єктів. Під час зустрічей з представниками сміттєспалювального заводу Цурумі та муніципального центру перероблення мулу обговорили перспективи впровадження в Одесі новітніх енергоефективних технологій в галузі перероблення відходів.

«Передовий досвід японських друзів є дуже важливим для нас, і ми високо цінуємо готовність наших партнерів надавати нам технічну та технологічну допомогу. Впевнений, разом ми здатні прискорити післявоєнний розвиток Одеси», - доповнив розповідь міський голова.

На цю тему:

 Мер Одеси виступив з трибуни парламенту міста-побратима з Японії 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення