online

18.06.2022 00:30

24

Вчора в Одеській області масово вшанували медиків

Вчора, 17 червня в Одеській області масово вшанували працівників галузі охорони здоров’я з нагоди Дня медичного працівника, що традиційно відзначається в третю неділю червня.

Зокрема, почесні грамоти Одеської обласної ради медичним працівникам, які вже не перший рік беруть активну участь у волонтерських рухах, вручив голова представницького органу Одещини Григорій Діденко.


«Зокрема, працівникам відомої спільноти «Підвезу медика. Одеса».

Це завідувач відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії Багатопрофільного медичного центру ОНМедУ Олексій Римашевський, завідувачка клініко-діагностичної лабораторії центру Ольга Давидченко, головна медична сестра центру Ірина Каратнюк.

Їх сумлінна робота є гарним прикладом вдалої співпраці з громадськістю у важливих для суспільства питання», - зазначив керівник облради.

Натомість голова Іванівської громади Віктор Лобач повідомив, що селищна рада привітала, відзначила та вручила подарунки медичному та технічному персоналу КНП «Іванівський медичний центр», структурному підрозділу «Іванівська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги» та ветеранам медичної галузі.

Своїх медиків не залишили поза увагою й у Красносільський сільській громаді. Тут голова сільради Марина Архірій разом з профільним заступником Оленою Степановою привітали людей у білих халатах за їх нелегку щоденну працю та вручила грамоти і квіти.

В Красносілці нагороди отримали: директор місцевого центру первинної медико-санітарної допомоги Євгенія Баланюк, головна медична сестра Світлана Догузова, медсестра сімейної амбулаторії с. Іванове Олена Кочержинська, фельдшер фельдшерського пункту с. Переможне Валентина Дмитрієва, фельдшер фельдшерсько-акушерського пункту с. Ілічанка Юлія Коваль та інші медичні працівники.

Подібні заходи також відбулися в багатьох інших громадах та районах області.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення