online

27.03.2023 20:58   Культура

342

Відомий філателіст і громадсько-мистецький діяч розпочав мандрівку Одещиною

Олександр Канівець вже відвідав в Одеській області м. Подільськ

27 березня виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський зустрівся з Олександром Канівцем, українським філателістом і громадсько-мистецьким діячом. Про це повідомила пресслужба органу місцевого самоврядування.

Митець  мандрує країною зі Всеукраїнською історичною пересувною філателістичною експедицією «Незламний, нескорений козацький дух українського народу».


«Ця акція триває майже рік і за 336 діб йому вдалося відвідати приблизно дві сотні сіл та міст», - розповів у міськраді О. Канівець.

Він створив і створює унікальну поліграфічну продукцію: листівки та конверти, які присвячені пам’ятним знакам на честь видатних українських діячів та знакових історичних подій.

У Подільську автора зацікавив пам’ятний знак Героям АТО, що у парку Слави. А також 26 березня, до Дня Національної гвардії України, він розробив два листи та конверти.

До його добірки увійшли фото Меморіалу пам’яті на честь 22 військових, які загинули 24 лютого внаслідок ракетного удару по військовій частині, що поблизу районного центру Подільського району, а також погруддя Т.Г. Шевченка та флагшток, які розташовані на головні площі Подільська. В планах митця є відвідини ще кількох міст в Одеській області.

В Одесі, зокрема  відбудеться презентація авторських листівок та конвертів Олександра Канівця.

Варто зазначити, що 27 березня з нагоди Міжнародного дня театру влада області і Одеси привітала та нагородила багатьох акторів і співробітників театрів.

Це може вас зацікавити:

 На Одещині стали відомі лауреати конкурсу вокалістів 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення