online

09.10.2022 14:22

66

Військова адміністрація Одещини повідала про співпрацю з фондом Східної Європи

Військова адміністрація Одещини повідала про співпрацю з фондом Східної Європи.

Зокрема повідомляється про активну співпрацю з Програмою EGAP Фонду Східна Європа для покращення сфери надання адміністративних послуг.


"Реформування сфери надання державних послуг покликане  спростити бюрократичні процедури та усунути будь-які корупційні ризики, а головне, створити умови для зручного та ефективного обслуговування громадян", - зазначив заступник Начальника Одеської ОВА Костянтин Гой.

За сприяння Програми EGAP Фонду Східна Європа у ЦНАП в Одеській області з’явиться нова послуга «мобільний адміністратор».

Така можливість стала доступною для вразливих груп громадян завдяки спеціальному обладнанню – «Мобільний кейс», яке дозволяє надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не можуть відвідати ЦНАП. Кейс містить в собі все обладнання, яке може знадобитись під час надання адміністративних послуг.  

Кейси вже отримали Чорноморська, Біляївська та Саф’янівська громади Одеської області. Важливо відзначити, що можливість отримати послуги ЦНАП вдома діятиме на постійній основі.

Мобільний кейс для адміністратора, ще у 2021 році за підтримки Програми EGAP, впроваджений у роботу ЦНАП Шабівської громади. І завдяки цьому послугу вдома надано більш ніж 200 громадянам.

Також Концепція проєкту передбачає залучення та навчання інших громад до проєкту за прикладами успішних кейсів ЦНАП, які ними вже користуються.

Нагадаємо, що в Одеській області діють 64 центри надання адміністративних послуг, 2 територіальних підрозділи та 57 віддалених робочих місць у яких працюють більш ніж 700 адміністраторів.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення