online

23.08.2022 20:06

13

Військова адміністрація Одещини провела селекторну нараду з керівниками районів та громад

Одеська обласна військова адміністрація провела селекторну нараду з керівниками районів та громад.

Крім звіту керівників районів на цій нараді директор департаменту освіти і науки ОВА Олександр Лончак доповів про підготовку закладів освіти до нового навчального року.


Натомість директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Антон Шалигайло інформував про підготовку об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 року.

Про створення умов для розміщення внутрішньо-переміщених осіб говорила директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА Тетяна Дементьєва.

Темою виступу директора департаменту фінансів Одеської ОВА Марина Зінченко був стан виконання місцевих бюджетів.

На нараді була приділена увага справам в аграрному секторі, забезпеченню якісною медичної допомоги внутрішньо переміщеним громадянам із зони бойових дій.

Директор департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму військової адміністрації області розповів про залучення територіальних громад до участі у проекті USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення