online

24.08.2022 20:19

132

«Вітрила дитинства» почали реалізовувати на Одещині проєкт соціально-психологічної допомоги потребуючим

Благодійний фонд «Вітрила дитинства» » почали реалізовувати в громадах Одещини проєкт соціально-психологічної допомоги потребуючим.

І, зокрема, в Авангардівській громаді. Про це у соціальних мережах повідомив селищний голова Сергій Хрустовський.


«Раді повідомити, що у співпраці з нашою селищною радою благодійний фонд "Вітрила Дитинства» розпочав реалізацію проєкту "Надання соціально-психологічної допомоги сім'ям вразливих категорій в період війни".

В рамках проєкту надаються соціальні, психологічні та юридичні послуги одиноким матерям, одиноким батькам, багатодітним малозабезпеченим сім'ям у складних життєвих обставинах, сім'ям з дітьми з інвалідністю та особливими освітніми потребами,  дітям, які втратили батьків через війну, вимушено переселеним сім’ям з дітьми.

До складу команди проєкту входять соціальний працівник, психолог, юрист, які разом з селищною радою надають допомогу і підтримку сім’ям з дітьми.

Заплановані заняття з психологом для дітей та підлітків. Це – арт-терапія, розвивальні заняття, майстер-класи, тренінги.

Також фонд надає гуманітарну допомогу у вигляді продуктових ваучерів, допомагає зимовим одягом, взуттям для сімей з дітьми, забезпечує їх медичними послугами – медикаменти, спеціалізованим обстеженням тощо», - йдеться у дописі голови цієї громади.

Раніше повідомлялося, що днями С. Хрустовський уклав угоду з благодійним фондом «Вітрилами Дитинства» щодо співпраці із зазначеного спектру питань.

Голова ОТГ з Одещини уклав угоду з «Вітрилами Дитинства»
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення