online

24.01.2023 07:43   Влада

254

Війська адміністрація Одещини веде активну міжнародну діяльність

Одеську область відвідав представник ООН

Одеська обласна військова адміністрація Одеської області веде активну міжнародну діяльність.

Про це розповів глава Одещини Максим Марченко.


Діалог з міжнародними партнерами потрібний перш за все для розвитку економіки регіону, насамперед для активізації участі Одещини в міжнародній економічній та торговій діяльності.

Одещина зацікавлена в активнішому залучені морського логістичного потенціалу області. Морські порти регіону мають важливе значення для країни. Влада області закликає на зустрічах з міжнародними партнерами до зернової угоди додати розширення номенклатури інших вантажів, що можуть транспортуватися танкерами і суднами.

Керівник обласної адміністрації зазначив, що Одещина бере активну участь в забезпеченні світової продовольчої безпеки, насамперед країн Азії та Африки.

«Одеська область має потенціал і ресурси для збільшення транспортування вантажів на ринки світу», - зазначив М. Марченко.

На зустрічах з іноземними делегаціями, що є частими гостями обласної адміністрації,  йдеться й про гуманітарну допомогу Одещині в умовах жорстокої агресії росії. Зокрема, за час війни в область надійшло вісім тисяч палет гуманітарної допомоги, кілька сотень генераторів для забезпечення світлом соціальної сфери та населення.

Також влада області вболіває за перспективи Одещини, переконує міжнародних партнерів в необхідності провести в Одесі  Всесвітню виставку Експо 2030.

Варто зазначити, що однією з багатьох міжнародних зустрічей став прийом головою Одеської ОВА виконувача обов’язків Постійного представника Програми розвитку ООН в Україні Яко Сільє (на фото).

Говорили, зокрема, про безпекову ситуацію на Одещині через часті атаки ворога на інфраструктуру життєзабезпечення, про відновлення зруйнованих об’єктів, реалізацію в області 11  проєктів, що схваленні Програмою розвитку ООН.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення