online

10.02.2023 14:06   Економіка і фінанси

209

Військовий збір у січні склав на Одещині 131 млн грн

Військовий збір для ЗСУ

За перший місяць 2023 року платники податків Одещини сплатили 131 млн грн військового збору, - йдеться у прес-релізі Головного управління Державної податкової служби в Одеській області.

Це на 68 відсотків більше, ніж у січні 2022 року, або сплата зросла на 53 млн грн. 


Податкова служба нагадала, що платниками збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи в Україні, та за її межами. 

Ставка збору становить 1,5 відсотка від суми доходів, що підлягають оподаткуванню – це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.

Також служба нагадує, що з 1 січня розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2022 року. При добровільному декларуванні визначених законодавством доходів, громадяни сплачують до бюджету податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

У прес-релізі Головне управління ДПС в Одеській області подякувало платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань, бо відповідальне ставлення до сплати військового збору забезпечує підтримку Збройних Сил України, обороноздатності України та наближає нашу Перемогу.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення