online

05.12.2022 18:58

27

Vodafone прийде до сіл кращої громади Одеської області

Vodafone прийде до сіл кращої громади Одеської області.

Про це повідомила голова Красносільської громади Марина Архірій.


«Одним із наболілих питань для жителів Красносільської громади залишається неналежна якість мобільного зв’язку, особливо це є актуальним в умовах війни.

Як повідомлялося раніше, для покращення зв’язку Красносільська сільська рада звернулася до ПРаТ «ВФ Україна» (Vodafone) з пропозицією встановити вежу та сучасне телекомунікаційне обладнання.

Було проведено опитування серед населення, після чого депутати на сесії сільської ради виділили земельну ділянку під становлення обладнання.

Після узгодження усієї  проєктно-кошторисної документації підприємство встановило вежу, наразі здійснюються роботи по встановленню спеціального обладнання.

 Відповідно до вимог чинного законодавства України, спеціалізованим підприємством для  відповідної базової станції ПРаТ «ВФ Україна» була зроблена оцінка впливу на екологічне, соціальне та техногенне  середовище навколо неї.

 У висновку задокументовано, що базова станція відповідає вимогам «Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітного випромінювання».

Очікуємо завершення робіт. 

Керівництво підприємства інформує, що станція у тестовому режимі розпочне працювати до кінця грудня», - повідомила голова сільради.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що знаходиться на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману,  входять села Красносілка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка.

За підсумками минулого року облдержадміністрація визнала цю сільраду кращою в регіоні серед громад з населенням від 10 до 15 тис.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення