online

02.12.2021 08:15

139

Володар головного трофею Одещини не зміг стати чемпіоном

Володар Кубку Одеської області з футболу 2021 року команда «Березино» Тарутинської громади не змогла стати чемпіоном області серед команд першої ліги.

Перемігши два тижні тому у фіналі Кубку команду «Хаджибей» з Усатівської ОТГ, футболісти з Бессарабії не змогли на мажорній ноті закінчити сезон.

До звання чемпіона області футболісти «Березино» впевнено йшли упродовж всього сезону. Виграли свою групу «південь», кращими були у чвертьфіналі та півфіналі стикових матчів квартетів груп «північ» та «південь».

Та у фінальній грі обласної першості «Березино» з рахунком 0:2 поступилося команді «Дністровець» з м. Білгород-Дністровський.

Треба визнати, що команда з Акермана провела хороший сезон. У групі «південь» посіла друге місце, лише на два очка відстала від «Березино».

Тож звання чемпіона для команди «Дністровець» не можна вважати випадковістю.

Зазначимо, що завершивши літній сезон, футболісти-аматори готуються до зимової першості Одещини, в якій візьмуть участь такі команди: