online

01.08.2022 10:47

36

Волонтери передали на передовій велику партію гостинців від жителів Одещини

Волонтери передали на передовій велику партію гостинців від жителів Одещини.

Про це повідомила Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.


«Ми повернулися з чергової поїздки. Сьогодні, як і минулого разу, довелося терміново шукати третю автівку, бо у дві не змогли помістити все зібране. І це чудово! У нас збільшується кількість допомоги і збільшується кількість бажаючих допомагати ЗСУ. Отже, список тих, кому буду дякувати, буде великий.

1. Колективи Доброславської селищної ради та закладів освіти і культури, а також Олена Клевчук. На зібрані кошти ми закупили гуму для військової техніки, диски, електроди, набори ключів та автослюсарних інструментів і ще багато необхідних речей.

2. Колектив Доброславської лікарні і особисто Тетяна Шаталова. Щира подяка за плівку, скоби, електричний кабель, розетки, баки для води.

3. Степан Чернявский, величезна подяка Вам за лимони, персики, груші, виноград

4. Іскімжи Людмила, Світлана Зеленюк - дякую за баки для води, скоби, футболки, кепки, солодощі, консерви;

5.Наталия Приходченко - щира подяка за  домашню випічку, солоні огірки і прекрасний, вишитий бісером портрет героїчного песика Патрона.

6.Олена Юсюз, Владимир Юсюз - подяка за традиційні засоби гігієни і побутову хімією.

7. Ольга Задорожна - величезна подяка за 15 тушок качок, а дівчатам з Трояндового - за те, що вони їх запекли.

8. Величезна подяка нашим постійним помічникам - кафе "Ірина" та особисто Ірина Голубенко за ковбасу, персики, каву і солодощі.

9.Дякую чудовій родині- Олексію та Вікторії Острікових - за цигарки, засоби від комах та свіжу баранину. А також дякую родині Шихалієвих, які цю баранину замаринували. І скажу вам по секрету, хлопці цю баранину сьогодні вже жарили на вогнищі. Ми скуштували ?, було дуже смачно!

10. Подяка аж до неба нашим постійним волонтерам, підприємцям Доброслава:

Савченко Оксані - за сир і ковбасу;

Тодоровій Олесі - за сало і ковбасу;

Левченко Тетяні - за огірки, помідори, перець;

11. Щира подяка Георгію Токовенку - за велику кількість копчених курей.

12. Подяка працівникам відділення Держказначейства - за солодку воду, цукерки, печиво.

13.Дякую колективу Курисівської школи за домашню випічку та Неля Чернобель за організацію цієї роботи.

14.Руслан Музика - подяка за аптечки, зубні щітки,  пасти, шампуні, станки для бриття.

15.Rosita Polischuk - справжня українка з американськими паспортом,- дякую Вам за 100 дол. США, за які ми придбали 10 спальників.

16.Щиро дякую колективам Благодатненської, Степової, Христо-Ботівської шкіл та мешканцям  села Христо - Ботеве Аврамовій Ользі, Афанасьєвій Наталії, Дуброві Єлизаветі, Конкіну Віктору та Чистяк Катерині - за печиво, каву, чай, цукерки та інші смаколики.

17.Колективам Трояндівського ДНЗ,Шомполівського НВК, Ониськівського НВК, Вовківського НВК та мешканцям Вовківського Ользі Красновській, Марії Дубас, Валерію Ридванському та Валентині Лобанчук за чай, каву, цукерки та величезну кількість домашньої випічки і смачнющих пиріжків. 

18.Безмежно дякую Max Kalyugnuy, Альона Шихалієва, Юрій Чорній, Тетяна Замковенко, Оксана Волощук, Виноградова Жанна та всій команді Доброславської селищної ради, які організовували, сортували, пакували і завантажували всю цю величезну кількість гостинців для наших захисників.

19. Традиційно щиро дякую за допомогу в організації поїздки Олег Номеровский, Руслану Сиротюку, Олександру Кодешу.

Друзі, ви неймовірні люди! Пишаюся кожним з вас! Разом до перемоги!», - йдеться у дописі голови громади у соціальних мережах.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення