online

09.09.2022 21:09

26

Волонтери з Одещини 9 вересня доставили на фронт прилади нічного бачення, теплий одяг і багато смачного

Волонтери Доброславської громади Одеської області 9 вересня доставили на фронт прилади нічного бачення, бензопили, інструменти,  теплий одяг і багато смачного.

Про це повідомила селищний голова Людмила Прокопечко


«Ми повернулися з чергової поїздки. Цього разу знову ми отримали від небайдужих людей дуже багато всебічної допомоги для наших захисників, так що помістити все у дві автівки було досить проблематично, тому дещо довелося залишити на наступну поїздку.

Зокрема, на зібрані кошти ми придбали шість приладів нічного бачення, бензопили, набори інструментів для ремонту техніки і ще дуже багато необхідних речей.

Також доставили визволителям нашої землі велику кількість фруктів і овочів, різноманітної випічки, ковбаси, сала, м’яса, рибної продукції, солодощів.

Наші помічники передали на фронт засоби гігієни, спальники, теплий одяг, гумові чоботи, цигарки», - розповіла Л. Прокопечко.

Раніше повідомлялося, що Доброславська селищна рада виготовила власну відзнаку,  якою нагороджують всіх, хто допомагає команді волонтерів готувати і доставляти нашим захисникам все необхідне для перемоги.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення