online

17.07.2022 08:05

29

Волонтери з Одещини доставили на фронт багато сала

Волонтери з селища Доброслав вчергове доставили на фронт велику партію вантажу харчів та потрібного на передовій нашим захисникам технічного обладнання.

Про це повідомила у соцмережах Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.


«Повернулися з чергової поїздки .Цього разу довелося їхати трьома машинами, бо у дві ми не змогли помістити все, що зібрала та передала на фронт громадськість. З усіма зустрілися, все передали, а отже,  традиційний пост подяки всім людям, завдяки яким відбулася ця поїздка», - йдеться у дописі керівника громади.

Зокрема, колектив Доброславської лікарні придбав два компресори, зварювальний апарат і шліфувальну машинку.

Працівники селищної ради придбали ще один зварювальний апарат, диски і електроди, прилади радіотехнічного забезпечення зв'язку і ще багато необхідних речей.

Активісти громади також передали захисникам тактичні рюкзаки і домкрати, автошини.

Волонтери доставили на фронт за велику кількість  фруктів та овочів, спальники, консерви, пральний порошок, футболки, шкарпетки, засоби гігієни, турнікети, медикаменти.

Житель громади Григорій Фінагеєв передав тушу свині, та родина Шихалієвих зробила з цієї туші багато копченого м'яса і сала.

Власниця кафе "Ірина" надала нам для поїздки ковбасу, овочі, каву і солодощі.

Працівники культури, освіти приготували захисникам солодкі подарунки.

Також  жителі громади приготували для воїнів на фронті домашню випічку і соління, сало, ковбаси.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селища Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення