online

15.11.2022 09:35

20

Волонтери з Одещини готуються в дорогу до жителів звільнених сіл Херсонщини

Волонтери з Одещини готуються в дорогу до жителів звільнених сіл Херсонщини.

Про це повідомила голова Доброславської територіальної громади Людмила Прокопечко.


«Ми збираємося в чергову поїздку, але цього разу їдемо не тільки до бійців, а й до мешканців звільнених сіл Херсонщини. Дуже прошу долучитися всіх небайдужих.

Якогось конкретного списку потреб  писати не буду, бо потрібно все: продукти харчування ( крупи, макарони, картопля, борошно, цукор, олія і все інше), фрукти, горіхи, ліки, ліхтарики, свічки, мед, варення, консервація, печиво, цукерки, чай, кава, тушонка, згущене молоко, суха ковбаса, сало, вода бутильована, засоби гігієни.

Наша допомога дуже потрібна», - мовиться у повідомленні Л. Прокопечко.

Зазначимо, що громада активно співпрацює вітчизняними та міжнародними організаціями і фондами з метою отримання різноманітної гуманітарної допомоги для громади, для внутрішньо переміщених осіб, для ЗСУ. Зокрема, завдяки фонду Східна Європа тут отримали продуктів харчування на 340 000 грн. В рамках цього ж проєкту громада отримала 4 холодильники для облаштування прихистку для внутрішньо переміщених осіб.

Раніше повідомлялося, що  у день визволення Херсона волонтери цієї громади трьома машина доставили на передову все необхідне визволителям України: два колеса для військового КАМАЗу, п’ять акумуляторів, багато необхідних речей для ремонтного батальйону та багато продуктів харчування.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять селище Доброслав та села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Маршрут поїздки на передову команди волонтерів з Одещини сьогодні був набагато довшим
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення