online

29.07.2022 13:42

33

Волонтери з Одещини провели в останню путь свого друга і знову вирушили на фронт

Волонтери Доброславської громади Одеської області провели в останню путь свого друга, - командира 28-ї бригади імені Лицарів Зимового Походу Віталія Гуляєва, і сьогодні, 29 липня знову вирушили на фронт.

Про це в соцмережах повідомила селищний голова Людмила Прокопечко 28 липня.


«Друзі, ми знову збираємося в дорогу. Всі замовлення виконали, підготували дуже багато гостинців. Але про все це напишу завтра, бо сьогодні ще далеко не все зібрано. Дякую всім, хто долучився. Завтра прозвітую і про всіх напишу», - зазначила Л. Прокопечко.

Раніше повідомлялося, що у волонтерів цієї громади та особового складу 28-ї бригади за багато останніх років зав’язалася справжня дружба.

Нещодавно, коли селище Доброслав відзначило своє 220-річчя заснування, завітали й представники бригади на чолі з командиром полковником Гуляєвим.

Волонтери з Доброслава зустрічаються на фронті з підрозділами цієї бригади практично щоп’ятниці, доставляючи захисникам багато необхідних речей та продуктів харчування. Часто зустрічав волонтерів на передовій і командир Віталій Гуляєв.

Всіх приголомшила загибель командира на фронті, волонтери разом з громадськістю провели свого друга в останню пуль 27 липня у Новоград-Волинському.

Активісти Доброславської громади продовжують підтримувати на фронті побратимів полковника Гуляєва.

Команда з Одещини повернулася з фронту
Віталій Гуляєв (другий праворуч) часто зустрічав на фронті друзів із селища Доброслав.
ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення