online

24.01.2023 20:05   Війна

218

Ворожий Telegram-канал атакував громаду з передмістя Одеси

Таїровська громада спростовує

Ворожий Telegram-канал здійснив атаку проти Таїровської громади Одеського району.

З цього приводу Таїровська селищна рада у своїх інформаційних ресурсах розповсюдила інформацію такого змісту:


«Таїровська громада кожного дня робить велику роботу щодо надання допомоги нашим українцям, що втратили домівки та перемістилися до нашої громади з зон бойових дій. Майже 7000 нових мешканців знайшли прихисток в нашій громаді. Щоб люди змогли отримати допомогу в достатній кількості, необхідна співпраця з міжнародними фондами, благодійними організаціями та багато проведеної роботи самими волонтерами.  

Але, на превеликій жаль, один із телеграм каналів, який за даними СБУ та Міноборони входить до списку інформаційних джерел, який працює в інтересах РФ, бінефіціари якого мешкають та фінансують з росії.  

Так, нещодавно цей канал провів інформаційну атаку проти Таїровської громади для того, щоб підірвати цю роботу, викликати недовіру у наших партнерів, які надають гуманітарну допомогу, облити брудом людей, що кожен день допомагають своїм співвітчизникам роблячи добрі справи та наближаючи нашу спільну перемогу. Також канал намагається сформувати негативну суспільну думку, яка має привести до соціальної напруги.  

Але хочемо зазначити, що робота гуманітарного складу цілком прозора. Всі необхідні документи є в наявності, ведеться постійний облік. Також ми розуміємо, що це є елементом інформаційної війни проти нашої Держави», - йдеться у повідомленні органу місцевого самоврядування.  

Нагадаємо, що раніше ЗМІ закликали не читати Telegram-канали "Легитимный", "Сплетница", "Картель", "Резидент", "Наблюдатель", "MediaPost", "Женщина с косой" та інші, які координують із росії.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення