online

04.02.2023 09:21   Життя громад

367

Виготовлення закордонних паспортів стало вагомою статтею надходжень для бюджету сільради на Одещині

Голова сільради слухає звіт керівника ЦНАП

Виготовлення закордонних паспортів стало вагомою статтею надходжень для бюджету сільради на Одещині.

Про це повідомила голова Красносільської громади Одеської області Марина Архірій.


«Діяльність ЦНАП нашої сільради протягом 2022 року дала бюджету додаткові 857 тис гнр. Найбільшим запитом громадян до ЦНАП стали замовлення виготовлення закордонних паспортів та  ID-карток, яких відповідно виготовлено 1549 та 489 штук. Результати роботи цього підрозділу сільради могли бути ще вагоміші, проте через війну торік були тимчасово припинена виготовлення документів з будівельно-архітектурних питань, декілька місяців не функціонували реєстри з нерухомості. Попри це, звернень у Красносільський ЦНАП торік менше не стало», - розповіла М. Архірій.

Раніше повідомлялося, що з метою збільшення доходів бюджету днями до сільради запросили найбільших боржників щодо обов’язкової плати земельного та майнового податків. В селах громади є громадяни, чиї борги з вказаних податків сягають за 10 тис грн.

Варто зазначити, що в с. Красносілка депутати вирішили збільшити цьогорічний бюджет громади на 7 млн грн у порівнянні з фінансовим кошторисом 2022 року.

На 2023 рік у розмірі бюджету затвердили на рівні 164,7 млн грн,

Крім того, створено резервний фонд у розмірі 2,4% від загального фонду бюджету.

Ці кошти, в разі потреби, будуть використані на підтримку Сил оборони України, на інші непередбачувані заходи. Також у бюджеті передбачені 13 млн грн на соціальний захист соціально незахищених громадян та на підтримку внутрішньо переміщених осіб.

Сільрада бере на себе компенсацію різниці в тарифах на водопостачання і вивезення побутових відходів для комунального підприємства.

Нагадаємо, що до складу Красносільської громади, що розташована на східному узбережжі курортного Куяльницького лиману та межу з Одесою,  входять села Красносілка, Павлинка, Букачі, Василівка, Лізинка, Нові Шомполи, Созонівка, Шаманівка, Ілічанка, Корсунці, Кубанка, Новокубанка, Переможне, Іванове, в яких разом мешкає близько 12 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення