online

25.07.2022 15:55

12

Вулицю Середньоканську на Одещині перейменують

Вулицю Середньоканську у селі Визирка Одеської області перейменують.

Про це повідомила Визирська громада на своїх інформаційних ресурсах.


З цією метою сільська  рада розпочала громадського обговорення пропозиції щодо перейменування цієї вулиці Середноканська на вулицю Сагайдачного.

Пропозицію щодо перейменування вулиці Середньоканська на вулицю Сагайдачного внесена депутатом Визирської сільської ради.

Зауваження та пропозиції з цього питання сільрада прийматиме протягом 60 днів. Анонімні пропозиції і зауваження не розглядаються.

Раніше повідомлялося, що виконавчий комітет Визирської сільської ради вирішив надати допомогу зі свого бюджету на відновлення Сергіївської  громади, яка постраждала від ракетного обстрілу на початку червня.

Також виконком затвердив план виконання бюджету за І півріччя 2022 року та  погодив зміни в кошторисі громади задля проведення ремонту у підвальних приміщеннях закладів освіти в селах громади.

Нагадаємо, що до складу цієї ОТГ входять села Визирка, Першотравневе, Любопіль, Дмитрівка, Кордон, Калинівка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Міщанка, Нова Вільшанка, Порт, Степанівка, Ранжеве, Бутівка, Пшонянове, Мар’янівка, Тилігульське, Широке. В населених пунктах ОТГ мешкає близько 10 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення