online

12.08.2024 11:24   Спорт

300

Визначився переможець фінальних змагань спортивних ігор Одещини «Рухайся до Перемоги»

Перемогу на Одещині здобула команда Саратської громади

Команда Саратської громади вперше стала переможцем

11 серпня 2024 року у селі Маяки на стадіоні місцевої ДЮСШ відбулися фінальні змагання з футболу спортивних ігор Одещини «Рухайся до Перемоги» серед міських громад.

Про це повідомила голова обласної організації всеукраїнського спортивного товариства «Колос» Тетяна Федоренкова.

Участь в фіналі отримали переможці зональних змагань, які відбулися в м.Арциз, м.Роздільна та в м.Подільськ – команди Сарати, Роздільної та Подільська.

Результати ігор:

Роздільна – Подільськ 2:0,

Сарата – Роздільна 4:1,

Подільськ – Сарата 2:3.

Команда Саратської громади вперше стала переможцями Спортивних ігор Одещини з футболу. У її складі грали Товстий Євген, Кірєв Вадим, Делев Олександр, Гросу Степан, Сулейманов Хашим, Донос Олександр, Караман Олександр, Шум Данило, Ушаков Данило, Дмитренко Андрій, Кісеолар Олександр, Воробій Максим, Новицький Едуард, Матрой Владислав, Войченко Вячеслав, Могорян Едуард,Верьовкін Микола, граючий тренер Кауш Денис та начальник команди Ніколов Анатолій, вперше стали переможцями Спортивних ігор Одещини з футболу.

«Ця перемога є результатом підтримки команди з боку голови Саратської селищної ради Вікторії Райчевої та створенню належних умов в громаді для розвитку футболу», - зазначила керівник сільського спорттовариства Одеської області.

Команда переможець і призери турніру були нагороджені кубками та грамотами, гравці – медалями та грамотами.

Оргкомітет змагань визначив та нагородив призами кращих гравців турніру. Це воротар – Кірєв Вадим (Сарата), захисник – Думбрава Максим (Подільськ), нападник – Попов Максим (Роздільна). Кращим бомбардиром став – Сулейманов Хашим (5 м’ячів, Сарата).

Також Т. Федоренкова нагадала, що 18 серпня 2024 року відбудуться зональні змагання з футболу за програмою Спортивних ігор Одещини серед сільських громад, півфінальні змагання планується провести 25 серпня, а фінал серед трьох кращих команд – 31 серпня 2024 року.