online

20.06.2022 16:26

18

Виконком міськради зробив вагомі корегування свого бюджету

20 червня відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з 40 питань.

Про це повідомляє пресслужба міськради.


Зазначається, що виконком вніс зміни до бюджету Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2022 рік. Переважна більшість змін стосувалася збільшення видатків на заходи з територіальної оборони, посилення соціального захисту населення, підтримку комунальних підприємств, ремонт укриттів, забезпечення функціонування об’єктів житлово-комунального господарства.

На засіданні ухвалений звіт про виконання бюджету Білгород-Дністровської міської територіальної громади за І квартал.

Погоджений річний план виробництва та транспортування теплової енергії/надання послуг з постачання теплової енергії комунальним підприємством «Білгород-Дністровськтеплоенерго» на 2022-2023 рр.

Виконком затвердив внесення змін до фінансових планів КНП «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня Білгород-Дністровської міської ради» на 2022 рік.

Згідно рішення виконкому, з балансу КП «Акермантурінвест» на баланс МЦ «Благоустрій» будуть передані підметальна машина Karcher, два тримери та інші матеріальні ресурси.

Затверджений ряд рішень щодо порядку надання гуманітарної допомоги мешканцям Білгород-Дністровської міської територіальної громади та внутрішньо переміщеним особам; обліку надходження та вибуття гуманітарної допомоги, отриманої від українських та зарубіжних благодійних організацій. Також, прийнято рішення щодо сприяння в забезпеченні військової частини продуктами харчування тривалого строку зберігання.

Виконком схвалив співробітництво Білгород-Дністровської міської територіальної громади з Громадською спілкою «Бізнес інкубатор груп. Україна».

Внесені зміни до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Білгороді-Дністровському, подовжено до 31 грудня поточного року строки проведення регулярних ярмарків з торгівлі сільськогосподарською продукцією та промисловою групою товарів.

Погоджені продаж квасу на території міста, проведення ярмаркової торгівлі на території причалу №1, розміщення літніх майданчиків.

Виконкомі вніс зміни та доповнення до Міської програми розвитку цивільного захисту, запобігання виникненню та ліквідації надзвичайних ситуацій Білгорода-Дністровського на 2022-2024 роки.

На засіданні схвалений звіт про хід виконання у 2021 році міської цільової Програми «Розвиток освіти, фізичної культури та спорту міста Білгорода-Дністровського на 2021-2023 роки». Затверджені заходи щодо підготовки закладів освіти міста до нового 2022/2023 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. Схвалений план формування мережі закладів загальної середньо освіти міста на 2022-2027 роки.

Виконавчий комітет вніс зміни до цільової програми «Питна вода міста Білгорода-Дністровського на 2021-2023 роки»; доповнив Титульні списки заходів на утримання міських доріг, тротуарів та об’єктів поточного ремонту та по придбанню товарів, матеріалів для створення нових зелених зон та утримання існуючих зелених насаджень міста.

На виконання міської цільової Програми «Соціальний захист» на 2021-2023 роки прийняте рішення щодо надання матеріальної допомоги особам, що опинилися в складних життєвих обставинах; на післяопераційну реабілітацію; щомісячну допомогу стомованим хворим; одноразову грошову допомогу громадянам похилого віку, яким виповнилось 90 і більше років, тощо.

Внесені зміни до міської Програми «Здоров’я». Розглянуті та прийняті рішення щодо дотримання майнових прав неповнолітніх, продовження строку перебування дітей у патронатних сім’ях, щодо встановлення опіки над дитиною.

Розглянувши доповідну записку відділу контролю з питань благоустрою та паркування Департаменту ЖКГ та капітального будівництва міської ради щодо виявлення розміщення металевої конструкції по вул. Єврейській,1, власника якої неможливо встановити, з метою недопущення порушення Правил благоустрою міста та Порядку розміщення тимчасових споруду для провадження підприємницької діяльності, виконком прийняв рішення демонтувати дану самовільно встановлену металеву конструкцію.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення