online

28.08.2018 05:40

73

Юні гандболісти з Іванівки та Овідіополя стали третіми на представницькому турнірі в Сербії

Команда юних гандболістів, до якої увійшли вихованці шкіл гандболу з Іванівського району та смт Овідіополя Одеської області, стали третіми на представницькому турнірі в Сербії. Про це повідомляє кореспондент інформагентства "Трасса Е-95" для інтернет-видання «Пульс Одещини».

Команда була укомплектована 13 хлопцями з сіл Іванівського району – Знам’янки, Богунове, Конопляне та смт Іванівки (президент школи гандболу - Валерій Воскобойник), її посилили також четверо представників з Овідіополя.

"Бронзового" успіху здобули хлопці 2004-2005 років народження.

"Турнір тривав чотири дні, з 22 по 26 серпня. У нашій віковій категорії брали участь команди з 18 країн. Ми провели шість ігор. Зокрема, перемогли чемпіонів Франції "ПСЖ" - 20: 8. За вихід у фінал поступилися сербам. А в грі за третє місце ми обіграли хлопців з Болгарії", - розповів тренер команди Сергій Латушков.

Тренер також зазначив, що витрати щодо участі команди у великому європейському турнірі взяла на себе федерація гандболу області, яку очолює Сергій Гриневецький.