online

04.08.2023 16:51   Спорт

1382

Юні спортсмени з Одещини 5 серпня в Данії грають у фіналі Кубка світу

Збірну Одещини склали 10 вихованців Іванівської та 5 Овідіопольської ДЮСШ

Юні спортсмени з Одещини 5 серпня в Данії грають у фіналі неофіційного юнацького Кубка світу з гандболу.

Збірну Одещини склали 10 вихованців Іванівської та 5 Овідіопольської ДЮСШ, школа гандболу з м. Чорноморськ делегувала до збірної одного юнака.


Протягом тижня перебування на батьківщині родоначальників світового гандболу, в Данії, юні гандболісти Одещини зіграли дев’ять ігор з ровесниками з різних країн світу, і у всіх здобули перемоги.

У фіналі українці гратимуть з данцями, яких на попередньому етапі впевнено перемогли.

До речі, сім років тому, у 2016 році, вихованці школи гандболу селища Іванівка вже здобували звання кращої дитячої команди на турнірі в цій країні Скандинавії. 

Цей успіх можуть повторити хлопці з Одеської області 2012 року народження.

Варто зазначити, що протягом багатьох десятиліть школи гандболу в Іванівці та Овідіополі є кращими в області. Знаменним є те, що в обох селищах регіону традиції гандболу заклав уродженець Іванівки, заслужений тренер України Володимир Бондаренко. Він до середини 60-х років минулого століття жив і працював організатором спорту в селищі Іванівка, а згодом переїхав до Овідіополя, де виховав дворазову олімпійську чемпіонку з гандболу Тетяну Кочергіну-Макарець.

Раніше повідомлялося, що в області набирає обертів реалізація соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

З цього приводу організатори обласного спорту провели нараду та надали методичну допомогу і практичні поради з організаційних та комунікаційних питань для майже 90 представників громад області.

​Вас може зацікавити:

Визначився переможець від півдня у змаганнях спортивних ігор Одещини

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення