online

11.09.2024 14:41   Спорт

270

З неймовірним результатом 44:6 футболісти з Одещини вибороли всеукраїнський Кубок Ліги

Кубок вибороли спортсмени м. Роздільна

У віковій категорії U-13 дітей

З неймовірним результатом 44 на 6 юні футболісти з Одещини вибороли всеукраїнський Кубок Ліги, - повідомляє Роздільнянська міська рада Одеської області.

«З 8 по 10 вересня у місті Львів проходив Кубок Ліги у віковій категорії U-13 дітей 2012 року народження і молодші. Одещину на цих змаганнях представляли три  команди: «Чорне Море» (Одеса); «ДС. Шкільний» (Чорноморськ); ДЮСК «Вікторія» (Роздільна).

ДЮСК «Вікторія» у фінальній грі з діючими Чемпіонами України у цій віковій категорії здобули перемогу з рахунком 4:1 та титул Володарів Кубку Ліги України.

Наша команда виграли всі 6 ігор турніру з різницею м’ячів 44:6 – неймовірний результат!

Окремі відзнаки отримали наші найкращі гравці:

Кращий гравець команди – Матвій Загвоцький;

Кращий бомбардир турніру – Кирило Попов (20 забитих м'ячів);

MVP усього Турніру – Богдан Бурлаков

Роздільнянська територіальна громада вітає команду ДЮСК "Вікторія"м. Роздільна та їх тренера Олександра Гаврилюка з цим грандіозним досягненням на всеукраїнській арені, бажає подальших нових перемог та мирного неба над головою», - йдеться в інформації міськради.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

Одеська область розраховує на допомогу Лазурного берега Французької Республіки

Учні 10-11 класів 86 шкіл громад Одещини з 1 жовтня 2024 року навчатимуться по-новому