online

16.08.2022 16:13

71

За кілька діб лише в одному районі Одещини поліція затримала напідпитку за кермом 12 водіїв

За кілька діб лише в одному районі Одещини поліція затримала напідпитку за кермом 12 водіїв.

Відносно правопорушників правоохоронці склали адміністративні матеріали, а автомобілі вилучили на арештмайданчик.


Недобросовісних водіїв, які керували автомобілями в стані алкогольного сп’яніння, виявили співробітники сектору реагування патрульної поліції Березівського районного відділу поліції під час забезпечення безпеки дорожнього руху.

Перевірка на драгері показала, що вміст алкоголю в організмі кермувальників перевищив норму в рази.

Декілька нетверезих чоловіків порушили ще кілька правил дорожнього руку.

Серед них 19-річний одесит, що не мав прав на керування транспортним засобом, житель Раухівської об’єднаної територіальної громади, який їхав вночі з несправними фарами, та мешканець Березівської ОТГ, який перевищив швидкість і з’їхав з дороги, від чого його транспортний засіб перекинувся.

На щастя, водій не постраждав, але, щоб уникнути покарання за нетверезе водіння, кинув автомобіль і втік з місця ДТП. Втім правоохоронці оперативно розшукали чоловіка.

Поліцейські склали відносно громадян адміністративні матеріали за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння (ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення), керування транспортним засобом, що має несправності (ч.1 ст.121 КУпАП), керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким ТЗ (ч.2 ст.126 КУпАП), порушення учасником дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортного засобу (ст.124 КУпАП), та залишення місця ДТП (ст.122-4 КУпАП).

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення