online

02.01.2023 10:37

105

Жінки Одещини передали захисникам України новорічні пряники

Жінки Одещини працюють передали захисникам України новорічні пряники.

Про це повідомила Балтська територіальна громада Одеської області.


Зазначається, що наприкінці грудня у стінах Балтської публічної бібліотеки майстрині випічки готували гостинці для захисників України

Зокрема, розписували пряники у формі ялинки.

«Балтська майстриня Світлана Богопольська поділилася своїм досвідом з декорування пряників. У створенні новорічних смаколиків для наших військових взяли участь жінки та діти.

Кожен з присутніх отримав можливість відчути себе справжнім кондитером, спробували малювати солодкими фарбами та подарували частинку свого тепла нашим захисникам.

Завдяки кропіткій праці всіх присутніх, новорічні смаколики будуть радувати наших захисників на передовій», - мовиться в повідомленні міськради.

Нагадаємо, що до складу цієї громади входять місто Балта та села Бендзари, Андріяшівка, Борсуки, Білине, Акулинівка, Відрада, Петрівка, Харитинівка, Гольма, Кармалюківка, Євтодія, Зелений Гай, Козацьке, Коритне, Лісничівка, Мирони, Обжиле, Березівка, Оленівка, Мошняги, Семено-Карпівка, Пасат, Пасицели, Перейма, Перельоти, Немирівське, Плоске, Саражинка, Сінне, Ухожани, Волова, Крижовлин, Чернече, в яких разом мешкає близько 32 тис осіб.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення