online

20.05.2022 07:16

37

Жителі селища з Одещини передали армії чотири автомобілі

Активісти Доброславської селищної ради Одеської області 19 травня передали на фронт чотири автомобілі.

«Наша громада передала сьогодні аж  4 автівки для потреб ЗСУ.


Дякую всім неймовірним людям, завдяки яким ми це зробили.

Тетяні Габерстро, талановитому архітектору і великому другу нашої громади, величезна подяка від мене особисто і від бійців в/ч 3880, до яких сьогодні поїхав її "мерсик".

Ще одну автівку придбали працівники закладів освіти і культури нашої громади та Управління освіти, культури, молоді, спорту і туризму. Велику подяку отримали від першого батальйону 28 бригади.

Вже третю автівку передав сьогодні 28-й бригаді керівник ТОВ "Розвиток А" Анатолій Жежуленко, і це тільки частина великої допомоги, яку вже впродовж майже трьох місяців він надає військовим. Щира вдячність Анатолію від мене, від командирів і бійців.

Четверта автівка сьогодні також поїхала у 28 бригаду. Її передав керівник ФГ "Зернове" Георгій Совсун. Це також не перша автівка для ЗСУ від Георгія Миколайовича», - розповіла лідер громади Людмила Прокопечко.

Нагадаємо, що до складу громади крім селища Доброслав входять села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки. Чисельність населення цієї ОТГ понад 15 тис осіб. Крім того, тут є три старостинські округи: Шомполівський, Кремидівський, Трояндівський.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення