На Одещині у відкритті футбольного сезону взяли участь п’ять ОТГ

В Арцизі кубок дістався команді "Тірас" м.Білгород-Дністровський

У місті Арциз, що на Одещині, у відкритті футбольного сезону взяли участь п’ять ОТГ.

Про це повідомив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.

«У кубку з відкриття сезону з футболу Арцизької громади взяли участь 9 команд з 5 громад Бессарабії. Грали на двох футбольних стадіонах, відбулося дев’ять матчів. Багато вболівальників та блискучі фінальні ігри», - розповів керівник громади.

Переможцем в Арцизі стала команда «Тірас» з м. Білгород-Дністровський.

Друге місце посіли футболісти села Виноградівка, на третьому любителі футболу з м. Арциз.

Також С. Парпуланський зазначив, що кубок відкриття сезону дав старт чемпіонату Арцизької громади.

Натомість Одеська облдержадміністрація сповістила, що 12 спортсменів Одещини представляли Україну Європейських іграх 2023 року, чотири з них піднялися на медальний п'єдестал.

Так, Анжеліка Терлюга здобула золото у змаганнях з карате, Ігор Любченко став найкращим у змаганнях з таїландського боксу Муей Тай, Аніта Серьогіна стала срібною призеркою з карате, а також бронзова медаль з легкої атлетики в активі 21-річного Владислава Шепелєва, який виступав у змаганнях з потрійного стрибку.