online

30.06.2023 13:48   Освіта

1122

Одеська ОДА повідомила про 200-бальні досягнення випускників шкіл Одещини

Одеський та Подільський район мають відповідно 9 і 8 здобувачів освіти з найвищим показником

Одеська ОДА повідомила про 200-бальні досягнення випускників шкіл Одещини. Про це повідомив директор департаменту освіти Олександр Лончак.

«Випускники міста Ізмаїл та Ізмаїльського району підтвердили свої високі знання – їх показник 16 найвищих показників. Відзначу Одеський та Подільський район - 9 і 8 здобувачів освіти відповідно мають по 200 балів. І Білгород-Дністровський – шестеро учнів. Медалісти підтвердили свої золоті медалі. Двісті балів з двох предметів НМТ отримали загалом 408 учасників України, в тому числі тринадцятеро з нашого регіону.


Вітаю з двічі по 200: Лавриненко Валерію (Саратський опорний заклад) – біологія та математика, Ривак Валерію (Академічний ліцей міста Білгорода-Дністровського) – українська та математика, Матуляк Ірину (Ізмаїльський ліцей "Політехнічний" з гімназією Ізмаїльського району) – українська та англійська, Долгову Дар'ю (Ізмаїльський ліцей "Політехнічний" з гімназією Ізмаїльського району) - українська та англійська, Воробйову Єлизавету (Опорний заклад освіти "Першотравневий ліцей" Визирської сільської ради Одеського району) – українська та математика, Білоус Катерину (Балтський ліцей №1 імені Олеся Гончара Балтської міської ради) – українська мова і математика, Тодорову Аліну (Балтський ліцей №1 імені Олеся Гончара Балтської міської ради) – українська мова і біологія, Приходну Ксенію (комунальний заклад «Новоукраїнський ліцей» Роздільнянської міської ради) – українська мова і математика.

Окремі вітання освітянам, батькам та випускникам м. Одеса з успішним результатом. 90 юних одеситів можуть похвалитися результатом 200 балів. У розрізі предметів на першому місці математика, на другому – англійська, на третьому – українська мови.

 Але природничі науки та історію України слід підтягнути

З 15357 учасників НМТ Одеської області принаймні з одного предмета отримали 200 балів 148 осіб. Знаю, за цими досягненнями – кропітка праця вчителів. Щира вдячність усім, хто вірив і готував, хто підтримував і надихав!», - ідеться в інформації О. Лончака.

Вас може зацікавити:

На Одещині у заплаві річки Великий Куяльник відкрився центр відпочинку

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення