online

10.06.2023 10:13   Аграрний сектор

846

«Садиба на Кодимі» прийняла вчених і практиків аграрної справи не лише Одещини

У селі Арчепитівка відбулася науково-практична конференція «День поля-2023»

9 червня в конференц-залі бази відпочинку «Садиба на Кодимі», що на Одещині у селі Арчепитівка Любашівської громади Подільського району відбулася науково-практична конференція «День поля-2023».

Про це повідомила Подільська райдержадміністрація.


Організатором заходу виступив Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, який є провідним центром біотехнології, генетики, селекції і насінництва.

Крім керівників і фахівців і науковців аграрного сектору України у цьому заході взяли участь провідні сільськогосподарські підприємств, іноземні гості.

«Програма конференції видалася дуже насиченою, включала в себе пленарну частину і практичну, під час якої учасники заходу мали чудову нагоду ознайомитись з новітніми сортами рослин та сучасними технологіями в рослинництві. Учасники конференції обговорили важливі питання розвитку аграрної галузі в умовах воєнного стану, визначились із подальшими кроками стосовно допомоги Збройним Силам України», - мовиться в інформації РДА.

В Подільському районі є базове господарство Інституту фізіології рослин і генетики – ФГ «Гранат». Його директор Анатолій Артеменко розповів колегам про результати селекції та насінництва нових сортів пшениці озимої.

«Учасники заходу отримали від науково-практичної конференції гарні враження та необхідні знання про новітні технології рослинницької галузі», - зазначив голова місцевої райдержадміністрації Михайло Лазаренко.

Вам може бути зацікавим:

Міськрада на Одещині навколо сміттєзвалища посадить медоносну гледичію

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення