online

31.05.2023 18:38   Життя громад

528

Міськрада на Одещині навколо сміттєзвалища посадить медоносну гледичію

Сміттєзвалище у передмісті Арциза є багаторічною проблемою

Арцизька міськрада, що на Одещині, навколо сміттєзвалища посадить деревця медоносної гледичії.

Про це повідомив міський голова Сергій Парпуланський.


Керівник цієї громади, зокрема, зазначив, що тема впорядкування міського сміттєзвалища завжди залишалася на задвірках уваги влади і громади.

«Але якщо нічого не робити у цьому напрямку – це ще більше ускладнить ситуацію, яка призведе до збільшення забрудненої території навколо центрального полігону. Як наслідок,  маємо зараз таку картину, коли люди лінуються навіть нормально заїхати до полігону, і скидають сміття обабіч дороги.  Не говорячи вже про екологічну катастрофу, яка розвивається у нас прямо перед носом», - розповів С. Парпуланський.

За його словами, створення штучного бар’єру  у вигляді  траншеї і валу вздовж під’їзної дороги - це єдиний шлях, який дасть можливість довести полігон до належного стану.

«Саме з цього розпочали роботи по впорядкуванню сміттєзвалища. Після проведення цих робіт уздовж валу будуть висаджені деревця гледичії.  Це дасть нам змогу попередити рознесення вітром побутових відходів та вирішить проблему хаотичного скидання  сміття. Наступним етапом стане облаштування єдиного в’їзду на полігон», - доповнив розповідь очільник громади.

Раніше повідомлялося, що в Арцизькій ОТГ сповістили громадськість про необхідність посилити кадровий потенціал на багатьох ділянках виконавчих структур міської ради. Серед тих підрозділів, що потребують нових управлінців – житлово-комунальний сектор.

Довідка

Гледичія колюча — гарний літній медонос, що у південних регіонах України дає продуктивний взяток. Її характерною особливістю як медоносу є те, що вона виділяє нектар і в посушливу погоду, що є характерною особливістю Бессарабії на Одещині. Бджоли охоче відвідують її квітки і за будь-якої погоди приносять до вулику багато нектару і пилку.

Вам може бути зацікавим:

На Одещині в АРТ-галереї відбулася зустріч з Послом миру

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення