online

03.02.2024 15:40   Міжнародна солідарність

205

«Якорем-серцем» віддячила міськрада Одеси порідненому місту за гуманітарну допомогу

Одеса прийняла гуманітарну допомогу від порідненого міста Стамбул

Туристичний символ Одеси прикрасить парк на березі Золотого Рогу в Стамбулі

«Якорем-серцем» віддячила міськрада Одеси порідненому місту за  гуманітарну допомогу. Про це повідомив міський голова Геннадій Труханов.

2 лютого одесити зустріли від стамбульців гуманітарний вантаж – 41 генератор різної потужності та 2500 аптечок першої допомоги.


«Зареєструємо вантаж у центрі гуманітарної допомоги і розподілимо його для використання за призначенням. У свою чергу, на знак поваги і дружби між нашими містами, ми передаємо  турецьким друзям туристичний символ Одеси – «Якір-серце». Він прикрашатиме парк на узбережжі бухти Золотий Ріг – однієї з наймальовничіших природних гаваней у світі», - сповістив мер Одеси в соцмережі.

Заслуговує на увагу ще одна інформація Одеського міського голови, а саме про підтримку підрозділів територіальної оборони.

Цього разу місто передало підрозділам тероборони 1000 дронів, 400 приборів нічного бачення та 4 позашляховика.

Але на цьому міськрада не зупиняється, і продовжить закуповувати бойові пташки для захисників. Скоро влада міста оголосить про ще два тендери - по 3 тисячі дронів кожний.

Також Труханов проінформував волонтерів, що можна  скористатися міською ініціативою та використати ресурси міського бюджету для допомагати ЗСУ.

Раніше повідомлялося, що 2 лютого волонтерська допомога вирушила в бригаду, в якій медиком служить Ганна Яворська з Одещини.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Волонтер з Одещини отримав відзнаку глави держави «За оборону України»

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення