online

09.12.2023 18:41   Патріотизм

2685

Волонтер з Одещини отримав відзнаку глави держави «За оборону України»

За багаторічну підтримку ЗСУ

Нещодавно житель села Білка, депутат Березівської районної ради Григорій Макаренко отримав відзнаку Президента України Володимира Зеленського «За оборону України» за багаторічну працю волонтера та дієву підтримку Сил оборони.

Цю нагороду від глави держави йому вручив голова Одеської облдержадміністрації Олег Кіпер.


Варто зазначити, що першу поїздку на бойові позиції захисників України Григорій Костянтинович здійснив влітку 2014 року. Це була поїздка у Маріуполь до морських піхотинців, яким волонтер доставив гостинці від жителів Іванівського району.

За ці майже десять років захисникам з ініціативи Макаренка на передову були передані автомобілі, мотоцикли, генератори, різний реманент, продукти харчування тощо.

Раніше повідомлялося, зокрема, що військові з розвідувального підрозділу 28 бригади подякували волонтеру за доставлені на фронт важкі мотоцикли.

Варто зазначити, що на зібранні з нагоди Дня волонтера керівник ОДА О. Кіпер зазначив, що «наші волонтери - люди з великим серцем та невичерпною енергією».

Привітали з Днем волонтера представники 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу і голову Доброславської селищної ради Людмилу Прокопечко. Ця ОТГ серед громад Одеської області є лідером у справі підтримки захисників України.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:

Волонтер з Іванівського району з гостинцями відвідав на Донбасі будинок для дітей-сиріт

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення