online

11.04.2023 21:26   Життя громад

273

11 квітня стало для казкового селища Одещини справжнім днем друзів

У Доброслав завітали представники трьох партнерських організацій

Казкове селище Доброслав Одеської області назвало сьогоднішній день справжнім днем друзів.

З цього приводу селищний голова Людмила Прокопечко сповістила про наступне:


«Це Доброслав, друзі, сьогоднішній день в нашій громаді можна назвати справжнім днем друзів, бо завітали до нас представники відразу трьох  партнерських організацій, які надають благодійну підтримку мешканцям нашої громади. Зокрема, наші друзі з благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ», які надають постійну підтримку мешканцям громади,  цього разу реєстрували родини ВПО, в яких є особи, що мають інвалідність першої та другої груп,  а також серйозні вади зі здоров’ям, які не можуть себе обслуговувати. Зареєстровані вісім родин, які отримали можливість отримувати грошову виплату в розмірі 6660 грн на людину, до чотирьох виплат на родину. А представники громадської організації "Фонд відновлення України" передали селищній лікарні медикаменти на суму близько 400 тис грн. Ще одні наші партнери  - ГО «Десяте квітня», які  за підтримки міжнародної організації "Оксфам" надали адресну підтримку внутрішньо переміщеним особам та особам, що постраждали внаслідок російської агресії. шляхом надання індивідуальної допомоги», - мовиться у дописі Л. Прокопечко в соціальних мережах.

Принагідно селищний голова повідомила громадськість про збір великодніх подарунків для захисників України.

«Цього разу машини поїдуть і на Бахмут, і на Херсонський напрямок, тому потрібно всього багато. Як завжди, вартісні речі ми закуповуємо самі, а для небайдужих мешканців перелік гостинців оборонцям майже традиційний: сало, м'ясо, ковбаси, сир твердий, фрукти, кава, чай, мед, цукерки, шоколад, домашня випічка. Вітаються салати вінегрет, олів’є - тільки майонез має бути окремо, вареники, пельмені, сигарети. Прохання не передавати багато пасок і крашанок. Будемо раді, якщо буде багато подарунків від дітей - малюнки, поробки, листівки, обереги. Машини від'їжджатимуть від селищної ради о 9 год. у п'ятницю, 14 квітня», - доповнила розповідь селищний голова.

Варто зазначити, що за останні роки Доброслав по справжньому став казковим селищем, яке справедливо увійшло до туристичного путівника Одещини.

Зокрема, до агресії росії проти України Доброслав відвідав шейх з Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмед Салем Саід Мохаммед Аль Судаіні.

Довідка

До складу цієї громади крім Доброслава входять села Улянівка, Шевченкове-Кут,  Зоринове, Шомполи, Вовківське, Великі Ламзаки, Касяни, село Якова,  Кремидівка, Благодатне, Христо-Ботеве, Степове, Трояндове, Ониськове, Ставки.

Це може вас зацікавити:

З Одещини на Бахмут волонтери відправили великий вантаж гостинців підрозділам ЗСУ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення