online

04.02.2023 12:08   Соціальний захист

209

129 млн грн дали бюджетам сіл і міст Одещини біометричні паспорти

Виготовлення паспортів на Одещині

129 млн грн дали торік бюджетам сіл і міст Одещини послуги по виготовленню біометричних паспортів.

Про це кореспонденту «Пульс Одещини» розповіли в міграційній службі Одеської області.


За підсумками 2022 року Одеська область стала лідером в Україні за цим показником.

У службі зазначили, що завдяки органам виконавчої влади та місцевого самоврядування в області значно побільшало вікон для звернень громадян за цими послугами.

Підрозділи міграційної служби в області обслуговують також жителів Миколаївської та Херсонської областей, допомагають вимушеним переселенцям відновлювати і виготовляти нові документи.

Варто зазначити, що Одеська ОДА забезпечила головний офіс обласної міграційної служби потужним генератором. Крім безперебійної роботи альтернативне енергозабезпечення дало змогу відкрити в головному управлінні Пункт Незламності, який став у нагоді жителям Одеси і внутрішньо переміщеним громадянам.

Отже, торік Міграційна служба області оформила 370 791 біометричних паспортів, з них закордонних 276 950, ID – карток 93 841. На Одещині виявлено 1670 порушень міграційного законодавства.

Раніше повідомлялося, що левова частка надходжень до бюджету Красносільської громади дали послуги з виготовлення закордонних паспортів у місцевому ЦНАП. Загалом від діяльності центру бюджет сільради поповнився на 857 тис грн.

Зокрема, торік Красносільський ЦНАП виготовив на замовлення громадян 1549 закордонних паспортів і 489 ID-карток.

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення