online

05.06.2023 18:56   Здоров'я

521

533 дитини оздоровить громада в Одеській області в літніх пришкільних таборах

У школах працюють шість мовних таборів, в яких поглиблено вивчатимуть іноземні мови та один спортивний табір

263 дитини оздоровить Арцизька міська громада, що на Одещині, в літніх пришкільних таборах

Про це повідомив очільник громади Сергій Парпуланський.


«З сьогоднішнього дня на базі 12 закладів освіти Арцизької громади запрацювали літні пришкільні табори. Зміна триватиме 14 днів, і за цей час планується оздоровити за бюджетні кошти понад 363 дітей пільгових категорій. Усі табори відпочинку мають укриття, де створені безпечні умови перебування дітей та працівників. Організованим відпочинком буде охоплено 533 дитини громади. Також в школах громади працюють 6 мовних таборів, в яких поглиблено вивчатимуть іноземні мови та один спортивний табір. Протягом двох тижнів на школярів чекатимуть різноманітні розваги, спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії та насичена відпочинкова програма», - розповів С. Парпуланський.

Одеські новини раніше повідомляли, що в трьох навчальних закладах Затишанської ОТГ також стартувала оздоровча кампанія для учнів початкових класів. Тут школярам пропонують пізнавальні екскурсії, захоплюючі розваги, ігри, вікторини, концертно-розважальні програми, майстер-класи. Дітей забезпечують збалансованим харчуванням.

З цього приводу Департамент освіти і науки Одеської облдержадміністрації сповістив, що Цього тижня пришкільні табори закладів освіти Одещини розпочали свою роботу.

"Менше гаджетів, натомість багато рухових активностей на свіжому повітрі, англійська, спорт, творчість, психологічні тренінги, квести, живе спілкування і неповторні емоції! А ще цікаві знайомства і незабутні екскурсії, майстер-класи і веселі розваги, що нікого не залишать байдужими. Все для того, щоб наші діти мали приємні спогади дитинства. Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим», - ідеться в повідомленні ОДА

Вам може бути зацікавим:

В Одеській області вчителі та учні перший день літа відзначили масовим велопробігом 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення