online

20.06.2023 17:22   Аграрний сектор

356

Аграрії Одещини розпочали жнива

В Одеській області розпочався збір урожаю. Загальна площа - більше 1 мільйона гектарів.

Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

Зазначається, що 20 червня у науковому центрі СФГ «Балкани», що в селищі Сарата Білгород-Дністровського району, відбулася нарада з сільгоспвиробниками Одещини.


Тут були присутні голови та начальники відділів райдержадміністрацій області, керівники і спеціалісти сільгосппідприємств, фермери, представники науки, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Учасників заходу привітав начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Він зазначив, що сьогодні аграрний сектор одна з галузей, на яких тримається економіка України. Люди, які невтомно працюють у надскладних умовах, підтримують державу та з перших днів війни допомагають армії у боротьбі із загарбником.

Присутні ознайомилися з демонстраційними ділянками СВК «Родина», що розташовані на чотирьох полях поспіль вздовж автошляху М-15 Одеса-Рені, а також з сучасним науковим центром СФГ «Балкани».

Про готовність сільськогосподарських підприємств у південних районах області до проведення збиральних робіт у поточному році розповіли голови районних державних адміністрацій.

«Збір врожаю - відповідальне завдання, від якого залежить продовольча безпека як України і багатьох країн світу. Аграрії Одещини - наша опора, а ми їх підтримка. Тож бажаю, щоб і клімат, і погода, і настрій, і старання, і здібності сприяли процвітанню вашої справи. Ми зробимо усе від нас можливе, аби збір і експорт врожаю був максимально плідним і результативним», - зазначив на нараді голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Це може вас зацікавити:

На Одещині через великий борг агропідприємства гальмується розвиток сіл біля Хаджибейського лиману 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення