online

20.06.2023 16:21   Життя громад

495

На Одещині через великий борг агропідприємства гальмується розвиток сіл біля Хаджибейського лиману

Агрофірма завинила Білчанському старостату 1 млн 803 тис за результатами роботи 2022 року

На Одещині через великий борг агропідприємства гальмується розвиток сіл біля Хаджибейського лиману.

Про це громадськості стало відомо за підсумками роботи депутатського зібрання Іванівської селищної ради, до складу якої входять, зокрема, села Білчанського старостинського округу, що розташовані біля північної частини Хадбижейського лиману.


На думку депутата Березівської районної ради від Іванівської ОТГ Григорія Макаренка, який брав участь у роботі депутатів селищної ради, з бюджету громади не виділяються кошти для вирішення соціальних проблем округу.

На сесії з цього питання зазначалися, що вже розроблені проєкти на ремонт однієї з вулиць села Білка, є й інші проєкти, проте Білчанський старостинський округ має борг по сплаті податків на вказану суму, а фінансувати роботи за рахунок інших старостатів не зовсім справедливо.

Також говорилося на пленарному засіданні селищної ради, що власники агрофірми, яка господарює на землях цього старостату, пообіцяли сплатити минулорічний борг за рахунок цьогорічного врожаю.

Раніше повідомлялося, що в адміністративному центрі громади нещодавно відкрили пам’ятник та сквер Матері, Алею Трудової Слави, впорядкували інші ділянки в селищі, в с. Бузинове заасфальтували вулицю 8 Березня, в с. Северинівка відкрили стадіон та парк біля клубу.

Нагадаємо

До складу Іванівської ОТГ Одещини входять селище Іванівка та села Адамівка, Бузинове, Прохорове, Баланини, Верхній Куяльник, Нижній Куяльник, Баранове, Малинівка, Сухомлинове, Причепівка, Білка, Блонське, Жовте, Маслове, Черняхівське, Шеметове, Северинівка, Слобідка.

Це може вас зацікавити:

В Одеській області ще на двох кілометрах доріг з’явиться асфальтобетон

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення