online

02.04.2023 13:07   Війна

358

Аграрії Савранської громади передали на фронт більше автотранспорту, ніж всі фермери Одещини разом

Фермери допомагають ЗСУ

Фермерам Одещини є з кого брати приклад

Днями у місті Подільськ вкотре передали і авто-Перемоги, і військові прилади підрозділу Національної гвардії України, що виконує бойові завдання на сході країни.

Цього разу передали два автомобілі-позашляховики марки Мercedes та тепловізори.


Також для потреб інших військових формувань ЗСУ тут готують для відправлення направлені Volkswagen Tuareg та вантажний ГАЗ- 66.

І це – доробок аграріїв лише однієї громади, Савранської.

Ще до цієї акції «Пульс Одещини» повідомляв, що тутешні фермери є лідерами  на Одещині у справі підтримки української армії.

Голова Подільської РДА Михайло Лазаренко, представники підрозділів захисників подякували сільгоспвиробникам з цієї ОТГ за любов до Батьківщини, вагому волонтерську допомогу Збройним силам

Цього разу подяку отримали керівники фермерських господарств «Білоус», «Відродження СВМ», «Вогас», «Добробут», «Богдан-С» та інші.

«Подільський район – велика єдина волонтерська родина, об'єднана спільною патріотичною позицією, міцним українським духом та незламною вірою у перемогу», - зазначив керівник РДА М. Лазаренко.

Варто зазначити, що в Березівському районі, аграрії, підприємці якого пасуть задніх у справі підтримки ЗСУ, народний депутат Степан Чернявський закликав земляків приєднатися до його ініціативи «З родини - по пікапу для ЗСУ».

«Наші військові вкрай потребують допомоги для перевезення поранених, боєприпасів та іншого важливого обладнання, але не мають достатньої кількості транспортних засобів. Машина на передовій є лише витратним матеріалом, термін дії якого від трьох днів до шести місяців. Тому авто потрібно багато. Разом ми зможемо допомогти тим, хто ризикує своїм життям заради нашої безпеки, заради нашої країни! Об'єднуймося з родичами, друзями, громадою та покажімо, що разом ми — єдина родина, що завжди підтримає своїх героїв», - мовиться у зверненні С. Чернявського.

Це може вас зацікавити:

 Лідер волонтерського руху Одещини закликала долучитися до відправки машини на Бахмут

 Фермери і підприємці Подільського району звітують про сприяння ЗСУ

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення