online

20.03.2024 14:50   Міжнародна солідарність

994

Будівельники з Одеси виграли тендер на будівництво аеропорту біля Бухареста

Автомагістраль-Південь будуватиме аеропорт біля Бухареста

Концепція майбутнього аеропорту передбачає обслуговування 6,5 млн пасажирів щороку

Будівельники з Одеси виграли тендер на будівництво аеропорту біля Бухареста. Про це пресслужба компанії «Автомагістраль-Південь» повідомила у своїх інформаційних ресурсах.

З цього приводу зазначається, що румунська сторона уклала договір з консорціумом концесіонерів Avant Airports та «Автомагістраль-Південь» на будівництво нового аеропорту, який може виникнути на місці виведеного з експлуатації військового аеродрому у містечку Алексені, що за 66 км від Бухареста.


Концепція майбутнього аеропорту передбачає спорудження  пасажирського термінала площею 30 тис квадратних метрів, що здатний обслуговувати 6,5 млн пасажирів щороку. Натомість вантажний термінал буде здатний обробляти понад 10 тис тонн вантажів.

Обсяг інвестицій, які потрібно залучити для втілення в життя цього проєкта – близько 400 млн євро, а термін його реалізації – чотири роки.  

Новий аеропорт має вирішити такі проблеми - розвантажити два існуючих аеропорти Бухареста, працювати з усіма категоріями вантажу, приймати широкофюзеляжні, далекомагістральні літаки типу Boeing 777 або Airbus A330.

Варто зазначити, що девелопер цього проєкта є компанія  Avant Airports, яка для розробки документації залучила команду кращих експертів з цивільної авіації з понад 15 країн світу.

«Наразі ми пройшли лише перший етап, укладений концесійний договір з місцевою громадою. Тож девелопер може починати процес залучення інвестицій», - ідеться в інформації будівельників з Одеси.

Довідково

В Україні компанія «Автомагістраль-Південь» брала участь у реконструкції аеропортів Миколаєва, Херсона, Одеси. А в Румунії завершує реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту Сату-Маре. Перемога в тендері – свідчення довіри до компанії з боку румунських партнерів.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Співвласник великої будівельної компанії став спонсором команди юних гандболістів з Одещини

Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення