online

28.03.2024 20:05   Війна

1397

Через два роки після загибелі повертається «на щиті» Сергій Король у рідне село Тарасівку Одеської області

Захисник України Сергій Король "на щиті" повертається у рідне село на Одещині

Загинув герой на Херсонщині біля Олександрівки

Через два роки після загибелі повертається «на щиті» Сергій Король у рідне село Тарасівку Коноплянської громади Одеської області.

Про це повідомила сільрада в соціальних мережах.


"З сумом повідомляємо, що через два роки невизначеності, додому назавжди повертається наш захисник - Король Сергій Віталійович. 

Повертається на Щиті, як Герой!

Страшна смерть зустріла Героя 20 квітня 2022 року під час виконання бойового завдання на Херсонському напрямку, біля населеного пункту Олександрівка.

Тривала окупація села, замінована територія, постійні обстріли, обгоріле тіло,  ДНК-експертизи, ексгумація тіла. Це той тривалий шлях, яким пройшла родина Сергія, щоб повернути загиблому Захиснику ім‘я, щоб місцем Його спочинку була рідна земля, де Він народився і виріс.

Скорботний кортеж вирушить в суботу, 30 березня 2024 року, о 9-ій ранку з лікарні селища Іванівка. Остання земна дорога Героя пролягатиме через Богунове до Конопляного. Орієнтовно о 09.30 біля будинку брата відбудеться панахида та прощання.

Поховають Сергія в с. Тарасівка на сільському цвинтарі, де спочивають його батьки та рідні.

Сергій встиг небагато за своє життя, але став живим щитом для всієї України, для кожного з нас, хто сьогодні прокинувся вранці під українським небом!  Тому закликаємо усіх, незважаючи на вихідний день, - в суботу зустріти "живим коридором" загиблого та віддати останню шану нашому Герою!», - йдеться у повідомленні органу місцевого самоврядування.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:   

Після повернення з ворожого полону мешканець Авангардівської громади вперше побачив свою доньку

Інші новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення