online

11.02.2024 14:12   Війна

314

Після повернення з ворожого полону мешканець Авангардівської громади вперше побачив свою доньку

Повернення з полону жителя Авангардівської громади Одещини

У перші дні лютого 2024 року

Військовий Національної гвардії Ігор Собко повернувся в результаті 50-го обміну бранцями. Про це повідомила Авангардівська селищна рада

«Відбувся п’ятдесятий  обмін полоненими. Додому повернулися ще 207 наших захисників, серед них - житель нашої громади, військовий Національної гвардії Ігор Собко. У 2023 році в родині Ігоря і Оксани Собко народилася друга дитина, донька Єлизавета, а син пішов у перший клас. Наш захисник на той момент вже перебував у полоні. Складно уявити, через що проходять і що відчувають рідні полонених військових і самі захисники. Але дружина Оксана ні на мить не переставала вірити і боротися за повернення чоловіка. Вітаємо родину Собко із цією радісною подією і бажаємо, щоб далі все було тільки добре. Слава Героям України!», - мовиться у дописі Авангардівської сільради в соцмережі.


Раніше повідомлялося, що орган місцевого самоврядування селища Авангард привітав грошовими сертифікатами батьків з народженням дітей. Зокрема, керівник цієї ОТГ Сергій Хрустовський вручив грошові сертифікати батькам маленьких мешканців громади і побажав немовлятам рости здоровими і щасливими.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ:         

Хірурга з Одещини предстоятель Православної церкви України Єпіфаній нагородив Орденом Святого Пантелеймона

Останні новини інформагенції «Пульс Одещини»

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

 

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення