online

16.07.2023 12:06   Життя громад

500

Депутати з Одещини дали згоду на приєднання районної лікарні до міської

На базі двох лікарень буде одна – КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня»

Білгород-Дністровська міська рада Одеської області дала згоду на приєднання районної лікарні до міської.

Про це повідомив мер міста Віталій Граждан.


Міський голова, зокрема, зазначив, що 14 липня на пленарному засідання 32-ї позачергової сесії депутати ухвалили це рішення.

Тож тепер КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» перебуває в процесі реорганізації, і в результаті приєднання до міського закладу охорони здоров’я і разом називатимуться комунальним некомерційним підприємством «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня».

Крім цього, депутати внесли ряд змін бюджету міста, згідно з якими міськрада виділить кошти для  забезпечення діяльності військових гарнізону, ремонту ліфтів у багатоквартирних будинках. За рахунок свого бюджету міськрада придбає нові контейнерів для збору сміття, посприяє об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків відремонтувати дахи, замінити вікна у під’їздах, замінити кабелі електропостачання.

За власні кошти також визначили обсяги ремонту доріг, тротуарів, велодоріжок, водопровідно-каналізаційного господарства, облаштування укриттів від повітряних загроз, профінансують запити закладів культури та соціальної сфери для вирішення нагальних потреб

Також сесія затвердила програму «Підтримки Захисників та Захисниць України Білгород-Дністровської міської територіальної громади на 2023 рік».

Вас може зацікавити:

Директор департаменту з Одещини у відрядженні до США вчилася ментальному здоров’ю

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення