online

16.05.2023 21:45   Патріотизм

1247

Депутати з Одещини закликали державні органи заборонити церкву московського патріархату

Із 14 депутатів Знам’янської сільради 13 підтримали рішення

16 травня позачергова сесії Знам’янської сільської ради Березівського району, що на Одещині, ухвалила рішення "Про звернення до Верховної Ради України та державних органів (відповідно до їхньої компетенції) щодо недопустимості подальшого існування та діяльності Української православної церкви (московського патріархату)".

Про це повідомила представник громади в сільраді Оксана Павелко.


Із 14 депутатів, що взяли участь у роботі органу місцевого самоврядування, це звернення підтримали 13 осіб з депутатськими мандатами.

Також депутати закликали Одеську ОДА скасувати статути та державну реєстрацію релігійних громад УПЦ МП у селах Знам’янської ОТГ, розірвати з ними договори на користування землею та спорудами.

Варто зазначити, що храм у селі Знам’янка один із перших на Одещині увійшов до когорти Православної церкви України (на фото). Проте деякі жителі з цим не погодилися і організували свою церкву московського патріархату. 

Депутати сільради хочуть, щоб в селах громади були заборонені всі релігійні осередки, що підтримують окупантів.

Довідка

До складу громади входять смт Радісне та села Знам’янка, Марціянове, Великозименове, Воробйове, Юрашеве, Воробіївка, Малозименове, Поліно-Осипенкове, Цибулівка, Новопетрівка Перша, Новопетрівка Друга, Новостепанівка, Сирітське Перше, Сирітське Друге, Софіївка, Стара Єлизаветівка, Новоєлизаветівка.

Це може вас зацікавити:

Аграрій Володимир Довбня з Одещини отримав замовлення на виготовлення авто-багі для ЗСУ

В Одеській області захисникам передали чергову партію авто-Перемоги та тепловізори

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення