online

29.08.2023 16:18   Спорт

243

Дівчинка з Одещини на Всесвітній гімназіаді в Ріо-де-Жанейро здобула золоту медаль

Вихованка Доброславської ДЮСШ Катерина Котелевська виборола золото в змаганнях з боксу

Дівчинка з Одещини на Всесвітній гімназіаді в Ріо-де-Жанейро здобула золоту медаль.

Про це повідомила Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко.


Керівник громади зазначила, що цими днями в Бразилії проходить Всесвітня гімназіада школярів, і саме тут вихованка Доброславської ДЮСШ Катерина Котелевська виборола золото в змаганнях з боксу.

«Доброславська селищна рада щиро вітає юну чемпіонку та її тренера Дмитра Уржумцева з блискучою перемогою і бажає нових спортивних висот. Пишаємось вами!», - мовиться в інформації Л. Прокопечко.

Раніше повідомлялося, що в місті Умань відбулася V Гімназіада України з боксу серед учнів загальноосвітніх шкіл, в яких взяли участь більше 360 юних боксерів. Вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Доброславської селищної ради Катерина Котелевська посіла перше місце і ввійшла до складу збірної команди України.

Варто зазначити, що сусідня з Доброславом Красносільська громада стала кращою на Одещині у змаганнях на призи олімпійських чемпіонів з легкої атлетики. Юні легкоатлети цієї ДЮСШ мають такий доробок: чемпіоном з бігу на 1500 метрів став Тимур Чорний, дві бронзові медалі на 100 та 200 метрів в активі Гліба Молчанова, а Олена Бабій перемогла на 400-метрівці. 

Вас може зацікавити:

Подали апеляцію і виграли: школярі з Одещини повторили минулорічний успіх і знову стали кращими в Україні

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення