online

14.07.2023 09:57   Освіта

262

До вищого професійного училища Одещини пішла молодь навчатися робітничим професіям

У навчальному закладі «Одеської політехніки» у місті Березівка знову гамірно

До Березівського вищого професійного училища Національного університету «Одеська політехніка» пішла молодь навчатися робітничим професіям. Про це повідомив член Національної спілки журналістів України В’ячеслав Вірич.

«В училищі манекени зі спецодягом вказують на різноманіття професій. Досвідчені і кваліфіковані члени приймальної комісії допомагають вступникам усвідомлено обрати майбутню професію», - зазначив В. Вірич.


Тут не лише проводить зі вступниками бесіди з питань вибору професії, а й розповідають про умови навчання, матеріальне забезпечення учнів та їхній соціальний захист.

Раніше повідомлялося, що в Одеському центрі професійно-технічної освіти 290 юнаків розпочали опановувати професію слюсаря.

«Неодноразові перемоги цього центру у різноманітних фахових конкурсах підтверджують високий рівень навчального закладу», - розповів директор департаменту освіти Одещини Олександр Лончак.

Натомість Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей подав на атестацію в міністерство освіти п’ять робітничих професій, щоб продовжувати готувати штукатурів, лицювальників-плиточників, малярів, рихтувальників кузовів автомобілів.

Загалом до мережі професійно-технічної освіти Одещини входять тридцять навчальних закладів. Зокрема, будівельні професії юнаки та дівчата також опановують в професійному ліцеї будівництва та архітектури.

Варто зазначити, що завдяки програмі Європейського Союзу "EU4Skills: Кращі навички для сучасної України" заклади професійно-технічної освіти регіону отримали  21 генератор потужністю 7 кВт та 10 дизельних генераторів потужністю 50 кВт.

Вас може зацікавити:

 Північний центр професійної освіти Одещини провів день відкритих дверей

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення