online

26.05.2023 08:51   Освіта

389

Північний центр професійної освіти Одещини провів день відкритих дверей

Центр об’єднав три професійні заклади у Саврані, Балті та Кодимі

25 травня з ініціативи начальника Подільської районної державної адміністрації Михайла Лазаренка у селищі Саврань відбулась яскрава та видовищна подія – День відкритих дверей в Північному центрі професійної освіти.

Про це повідомила Подільська райдержадміністрація


Зазначається, що Центр об’єднаний із трьох професійних закладів Саврані, Балти, Кодими,  є багатопрофільним, має потужну матеріально-технічну базу для здобуття та освоєння 18 професій за різним спрямуванням.

Нині у Північному центрі професійної освіти навчається понад 900 учнів за державним (регіональним) замовленням та за контрактною формою.

У навчальному закладі створені усі необхідні умови для якісного навчання та проживання молоді.

«Нам приємно презентувати наш найкращий заклад професійної освіти, наші здобутки, матеріально-технічну базу, наших викладачів. Ми цінуємо і любимо своїх студентів. Разом з директором закладу створюємо в Центрі атмосферу доброзичливості, взаємоповаги і підтримки», - зазначив на заході глава району.

Програма відкритих дверей була ретельно продумана та добре підготовлена.

Відвідувачі мали змогу ознайомитися з навчальним закладом, навчальними кабінетами загальноосвітніх дисциплін – кабінети географії, іноземної мови, комп’ютерний клас, кабінет психолога, методичний кабінет із переглядом відео-подорожі по професіям Північного центру професійної освіти.

Також відвідувачам була представлена Презентація участі навчального закладу в житті громади та популяризація туристичної концепції «Чотири сезони».

Всі охочі взяли участь у флешмобі малярного мистецтва орнаменту вишивки «Україна» та виконанні пісні «Червона калина», зробили загальне фото біля карти «Україно моя вишивана».

Гості також відвідали кафе - елемент навчально-практичного Центру громадського харчування навчального закладу, переглянули Майстер-клас з сервірування столу та випікання піци, якою потім і пригощали відвідувачів.

Крім того, було представлено сучасну міні-пекарню, що оснащена пекарськими шафами, тістомісами, міксерами тощо. Роботу пекарні можна відчути, як тільки ступаєш на територію навчального закладу – аромат свіжої випічки, здоби розходиться подвір’ям і манить зайти та скуштувати смаколики.

В ході Дня відкритих дверей, учасників було ознайомлено з роботою навчально практичного центру деревообробних технологій, проведено Майстер-клас по виготовленню на ЧПУ-станку виробів.

Слід зазначити, що колектив та учні центру з перших днів війни готували для захисників України м’ясні та рибні консерви, зварювали буржуйки, долучилися до збору коштів на придбання автомобіля тощо, що продовжують робити і тепер.

Територія закладу – це маленька туристична локація з лавандовим полем, штучною водоймою з фонтаном.

Вам може бути зацікавим:

Голова РДА з Одещини зустрівся з підприємцями і фермерами та говорив про підтримку ЗСУ 

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення