online

25.06.2023 08:58   Життя громад

343

Дороги для п’яти сіл ремонтує громада на півночі Одещини

Поліпшиться стан автошляхів між селами Білине  і Пасіцели та Немирівське – Пасат – Коритне

Про це повідомив голова Балтської громади Сергій Мазур.

«Продовжується ремонт доріг місцевого значення в напрямках сіл Білине і Пасіцели та Немирівське - Пасат – Коритне», - ідеться в дописі очільника громади в соціальних мережах.


Також С. Мазур відзначив, що депутати міськради з розумінням поставилися до проблеми доріг та передбачили кошти в бюджеті громади, що, в свою чергу, дало змогу залучити додаткові фінансові ресурси обласної служби місцевих доріг.

З приводу ремонту доріг жителька громади Олена Боровська в коментарях до допису лідера ОТГ поцікавилася, чи повністю впоралися з робами на автошляху до с. Лісничівка.

«Страшно ходити по узбіччю, щебінь розлітається у різні боки, коли летить фура або навіть автомобіль легковий», - зазначила О. Боровська.

Натомість служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області інформує, що поблизу с. Монаші на автомобільній дорозі М-15 Одеса-Рені у напрямку на Бухарест відкалібрували систему зважування в русі WIM. З цього приводу дорожники пояснили, що Weigh-in-Motion є цілодобовим моніторингом транспортного навантаження на дорогу. Датчики фіксують вагу, габарити, швидкість, номерні знаки транспорту під час руху.

Варто сказати, що такі системи на Одещині вже діють на мосту через Хаджибейський лиман на магістралі М-05 Київ – Одеса, поблизу с. Шабо на автошляху Н-33 Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші – /М-15/ і поруч смт Сарата на трасі Т-16-27.

Це може вас зацікавити:

На Одещині місцева влада змусила дорожників усунути недоліки ремонту Малорошівського спуску

В Одеській області вулицю 8 Березня вперше за її існування заасфальтували

 

Микола Заєць, редактор стрічки новин

ПІБ*
Контактний телефон*
Ваш e-mail*
Додаткова інформація
Надіслати
* - обов'язкові поля для заповнення